Nowy Sezon

Oj dawno nic nie pisałem, oj dawno. Tych którzy czytają to przepraszam. Długo się zastanawiałem co by tu mądrego napisać i czy w ogóle coś napisać, ale lubię to i będę od czasu do czasu pisał:p

Nowy sezon czas zacząć. Boisko. To na co czekają prawie wszyscy, świeże powietrze, wiatr, deszcz, słońce, czy to nie jest piękne? Jest. Sezon na „orliku” gramy w lidze piątej. Jakie plany? Zawsze gram o pełną pulę i dopóki będą szanse „choćby matematyczne” gramy o awans. Pierwszy mecz nam nie wyszedł i przegraliśmy z Radarem Krynice (awans z ligi szóstej) 2-0, z tego co słyszałem bo nie byłem niestety na meczu to przegraliśmy zasłużenie. Byliśmy tego dnia słabsi i po prostu przegraliśmy. Już jutro tj 8-05-16r o godzinie 10;15 będzie szansa na pokazanie swojej siły. Zagramy z Gruponem który w pierwszym meczu wygrał gładko z „Ventusem” 6-1. Przeciwnik z tych najmocniejszych i moim skromnym zdaniem faworyt tych rozgrywek. Jestem przekonany że nie będzie łatwo ale wiem też że możemy zainkasować w tym meczu trzy punkty, aby tak się stało muszą być spełnione trzy ważne czynniki. Po pierwsze musimy przyjść na ten mecz nie w sześciu a przynajmniej w ośmiu. Po drugie każdy kto przyjdzie na ten mecz nie może zapomnieć o swoich „jajach” (tak Święta się skończyły i jaja trzeba mieć zawsze ze sobą) i po trzecie musi nam się „chcieć” . Spełniając te trzy warunki nie zagwarantuje zwycięstwa ale zagwarantuję dobre samopoczucie, bo nawet przegrywając ale dając z siebie 100 %, ja, czuję się zwycięzcą. Jeżeli każdy da od siebie tyle ile może to będzie szansa na dobry wynik, jeżeli przyjdziemy tylko „bo tak” od razu jesteśmy skazani na porażkę i wkur….e przez całą niedzielę. Zapraszam serdecznie już jutro ul. Pułaskiego Szkoła Podstawowa nr 50 godz 10:15.