Już czas:)

Witam serdecznie po długiej przerwie. Mam nadzieję że chociaż trochę się stęskniliście :P Czas mija bardzo szybko i już niebawem zaczynamy kolejny sezon w lidze BLS. Niestety nie udało się awansować do wyższej ligi więc ten sezon również spędzimy w lidze piątej. Zapowiada się bardzo ciekawa rywalizacja i trudno wskazać zdecydowanego faworyta do awansu jak również trudno przewidzieć kto będzie musiał grać na orliku w lidze szóstej. A wygląda to tak:

1. Drużyna A- Miły
  2. FC Białostoczek
  3. Gondoleaugustów.pl
  4. Grupon Znienacka
  5. Krzymowski Team
  6. Lambada Choroszcz
  7. TSR Genticus Białystok
  8. Ventus Windsurfing

Czy również tak będzie wyglądała tabela po rozegraniu wszystkich spotkań? Nie ukrywam że liczę że przynajmniej na pierwszym miejscu nic się nie zmieniJ Gramy o awans i mówię o tym głośno. Wiem że będzie ciężko, przeciwnicy się powzmacniali, u nas na dzisiaj bez zmian (poza kontuzjami) ale nie zmienia to faktu że naszym celem jest AWANS.

Zaczynamy zmagania 7 lutego o godzinie 18:05. Przeciwnikiem na „dzień dobry” będzie ograna i doświadczona ekipa Genticusu. Czy już w pierwszym meczu odpalimy? Czy już pierwszy mecz pokaże że jesteśmy silni? Wierzę że tak. Już nie mogę się doczekać.

Życzę wszystkim drużynom grającym z BLS fajnego sezonu, radości z gry, szacunku do przeciwnika i oby omijały nas kontuzje.