Miejsce na podium.

Wydawać by się mogło że miejsce na podium to dobry wynik....niestety miejsce trzecie nie cieszy. Na mecie lepsze okazały się ekipy KZK-pierwsze miejsce i Fan Futbol-miejsce drugie. Ale po kolei. Godzina 14:00 gramy mecz z KZK, tylko zwycięstwo w tym meczu "coś' nam daje. W pełni skoncentrowani, ze świadomością o co gramy rozpoczynamy mecz. Pierwsza połowa wyrównana, zarówno my jak i przeciwnicy gramy ostrożnie z tyłu,skupiając się głównie na tym żeby nie stracić bramki i to się udaje , do przerwy 0-0. Po przerwie wychodzimy bardziej ofensywnie i przejmujemy incjatywę w tym meczu, mimo kilku dobrych sytuacji nie potrafimy trafić do sieci rywali za to przeciwnicy wyprowadzają grozne kontry. Czasu coraz mniej więc i my coraz mocniej naciskamy na bramkę KZK. 22 min zamieszenie pod bramką przeciwnika i Krzysiu Samsonowicz z najbliższej odległości pakuje piłkę do sieci, strzelamy upragnioną bramkę. Od tej pory sytuacja odwraca się o 180 stopni i to my się bronimy a przeciwnicy mocno naciskają. Minęły trzy minuty strata w środkowej strefie boiska i jest 1-1. Ostatnie pięć minut gramy z przewagą (wycofanie bramkarza) ale nic to nam nie daje i mecz kończy się wynikiem remisowym. Radość wśród przeciwników (ten remis daje im pierwsze miejsce i awans do ligi czwartej) (szczerze gratuluję) a w naszych szeregach złość i rozczarowanie. Co prawda mieliśmy jeszcze nadzieję że FC Lazos sprawi niespodziankę i pokona Fan Futbol, wówczas my zajmujemy drugie miejsce i gramy baraż ale "cud" się nie zdarzył Lazosi przegrali 2-6. Ostatecznie zajęliśmy trzecie miejsce. Na pochwałę zasługuje fakt że straciliśmy tylko dziewięć bramek i dzięki temu dostajemy nagrodę za najlepszą defensywę w lidze piątej. Widać postęp w naszej grze i jestem pewny że będzie jeszcze lepiej, jestem przekonany że w kolejnym sezonie znowu będziemy bili się o awans, tylko tym razem skutecznie. Dzięki Panowie za ten sezon.

PS.

Przepraszam za błędy które popełniłem w artykule. Ostatecznie to Fan Futbol zajął pierwsze miejsce w naszej grupie i awansował bezpośrednio do ligi czwartej. Gratulacje Panowie. Drużyna KZK zajęła drugie miejsce i o awans grała w barażu z ekipą FC Białostoczek. Wynik meczu 4-1 na korzyść KZK. Również gratuluję i życzę powodzenia w lidze czwartej. Jeszcze raz przepraszam za błędy.