Ktoś w niedzielę popłynie:p

Po krótkiej przerwie wracamy do rozgrywek BLS-u. Już w najbliższą niedzielę 28.02.16r o godzinie 15;10 zmierzymy się z ekipą "Gondoleaugustów.pl". Przeciwnik wydaje się bardzo atrakcyjny (spadkowicz z ligi czwartej) więc i mecz zapowiada się bardzo ciekawie. Gondolierzy w tym sezonie wygrali jeden mecz i jeden zremisowali co daje im aktualnie trzecie miejsce w naszej lidze. My mamy jeden punkt mniej i zajmujemy miejsce czwarte. Zwyciężając w tym spotkaniu wskakujemy na" pudło" (tam gdzie jest nasze miejsce:)bez względu na wyniki innych spotkań. Warto powiedzieć że czeka nas bardzo trudne spotkanie, ekipa prowadzona przez Rafała Fiedoruka to doświadczona drużyna mająca w swoich szeregach doświadczonych zawodników choćby Rafał Murawski 119 meczy w BLS i 190 strzelonych bramek. Także nie lekceważymy rywale ale też się nie boimy. Ten mecz to kolejny kroczek do celu który sobie postawiliśmy, a może ja go sobie postawiłem:P Tym celem jest wydostanie się wreszcie z ligi piątej. Uwierzcie mi że fajnie będzie spędzić lato wśród czwartoligowców:)

Ps. Nasz trener i jednocześnie zawodnik Grzesiu Janiak jest już po operacji, wszystko poszło tak jak trzeba więc teraz tylko trochę rehabilitacji i Grzesiek wraca do gry. Trzymamy kciuki i wracaj do zdrowia kolego:)