Wyszarpane zwycięstwo.

Walka Walka Walka. To właśnie pokazaliśmy w ostatnim meczu. Mimo braku kilku podstawowych zawodników zagraliśmy niezły mecz (może nie piękny) ale wreszcie było zero z tyłu. Przeciwnik postawił trudne warunki, ale tego się spodziewaliśmy, ale to my wyszliśmy z tego pojedynku zwycięsko. Strzelcem jak się okazało jedynej bramki w meczu był Michał Szczęch ale na pochwałę zasługują wszyscy zawodnicy. Widać było w tym spotkaniu że każdy daje z siebie 100%, nikt nie odpuszcza i to się opłaciło. Zdobyliśmy bardzo ważne trzy punkty dzięki którym dalej liczymy się w walce o awans. Słowa uznania dla przeciwników za walkę do końca i za fajny (moim skromnym zdaniem) mecz.

Plus meczu: Mateusz Babiński

Przed nami szósta kolejka w której zmierzymy się z ekipą FC Lazos. Wydawać by się mogło, patrząc na tabelę, że będzie to łatwy mecz i o trzy punkty nie będzie trudno. Błąd. Ja uważam że będzie to bardzo trudny i ciężki mecz. I nie pisze tego ot tak sobie. Lazosi obecnie zajmują ostatnie miejsce w naszej lidze i chcąc zachować  szanse na pozostanie w piątej lidze muszą wygrać dwa ostatnie spotkania. Dla nich mecz z nami będzie meczem kluczowym i jestem przekonany że nie zabraknie Im serca do walki. Przypomnę że na orliku przegraliśmy z Nimi pierwszy mecz a drugi zremisowaliśmy! Dlatego musimy podejść do tego meczu w pełni skoncentrowani, musimy podejść do tego meczu tak jak byśmy grali z liderem. Zwycięstwo  sprawi że będziemy o krok od ligi czwartej. Ale.....najpierw musimy wygrać. Sytuacja w naszej lidze jest bardzo ciekawa. 1. KZK pkt 12. .Drużyna A-Miły pkt 10. 3. Fan Futbol pkt 10. 4. Krzymowski pkt 10. i to między tymi drużynami rozegra się walka o awans. (KZK gra z Krzymowskim). Czy po tej kolejce zapadną jakieś roztrzygnięcia? Czy jednak wszystko rozegra się w ostatniej kolejce? My musimy zrobić swoje czyli skupić się na najbliższym meczu i go po prostu wygrać.