Wszystko zależy od nas.

Mimo chęci, mimo tego że wiedzieliśmy jak ważne są punkty w tym meczu przegraliśmy z Fan Futbolem 1-3. I muszę przyznać że przegraliśmy zasłużenie, byliśmy po prostu tego dnia słabsi. Na mecz stawiliśmy się w sile 17 (siedemnastu) chłopa. Takiej frekwencji to jeszcze w tej drużynie nie było, ale to cieszy, wszyscy przebrali się i stanęli do wspólnej fotografii (wkrótce na stronie). Do protokołu meczowego wpisanych zostało 10 nazwisko pozostała część drużyny kibicowała z trybun (wielki szacuj za to że byliście, dziękuję). Początek meczu w miarę spokojny ale „czegoś” brakowało. Trzecia minuta meczu strata piłki w środkowej strefie boiska dwa szybkie podania i tracimy pierwszą bramkę . Kilka minut później tracimy gola po strzale Adriana Harasimowicza, piłka jeszcze odbija się od nóg naszego zawodnika i jest 0-2. Do przerwy wynik się nie zmienia i po piętnastu minutach mamy dwie bramki w plecy. Na drugą połowę wychodzimy z nastawieniem że jeszcze nic straconego i z wiarą że losy meczu nie są jeszcze rozstrzygnięte (Fan Futbol tydzień wcześniej prowadził do przerwy 2-0 z Krzymowskim by ostatecznie zremisować 2-2). Niestety w trzeciej minucie drugiej połowy dostajemy obuchem w łeb w postaci trzeciej bramki. Nie mając nic do stracenia mocno naciskamy, wycofujemy bramkarza ale tego dnia po prostu nam nie szło. Mieliśmy swoje sytuacje i powinniśmy je wykorzystać ale…..to nie był ten dzień. Jedyne na co było nas stać to honorowe trafienie Pawła Truszczyńskiego w 23 min. Fan Futbol zagrał bardzo fajny (mądry) mecz, szczerze gratuluję. My się nie załamujemy bo nie ma czym tylko gramy dalej.

Plus meczu: Cała siedemnastka która była tego dnia na hali.

Przed nami chyba najważniejszy mecz w tym sezonie. Naszym najbliższym przeciwnikiem będzie ekipa „Grupon Znienacka”. Ten mecz a właściwie ta kolejka pokaże kto o co gra. Tak się ułożył ten terminarz że po tej kolejce będzie wiadomo kto gra o awans kto o spadek a kto o honor. Osobiście uważam że ekipa Michała Owsiejczuka będzie jeszcze trudniejszym przeciwnikiem niż drużyna Fan Futbolu. Nie oznacza to że mamy ten mecz przegrać!!!! Wręcz przeciwnie. Musimy go wygrać!!! Ale żeby tak się stało to każdy musi zagrać na maximum swoich możliwości. Każdy musi zagrać dla drużyny. Pokażmy w tym meczu że jesteśmy drużyną. Pokażmy że potrafimy grać w piłkę. Pokażmy że nam zależy. Panowie: stać nas na to żeby grać w przyszłym turnieju w czwartej lidze. Musicie w to uwierzyć i w najbliższym meczu to udowodnić.