Trzy punkty!

W najbliższą sobotę o godzinie 16:45 (o kurwa to już jutro:p) gramy kolejny, to już nasz piąty, mecz na świeżym powietrzu. Przeciwnik jest nam znany, razem wchodziliśmy do BLS-u. W pierwszym naszym meczu padł bezbramkowy remis ale hala to hala a orlik to orlik:d Drużyna Bialcanu jak na razie prowadzi w piątej lidze z kompletem zwycięstw, bilans bramkowy 22-5, my zajmujemy obecnie miejsce drugie tracąc trzy punkty do naszych rywali. Na stronie BLS-u zapowiadają nasz mecz jako "hit" kolejki ale w tym spotkaniu można zdobyć tylko albo aż 3pkt, dokładnie tyle samo co z Barterem, Czarną czy Ventusem:P Także zapier.....na całej długości i szerokości boiska nie odpuszczając nawet na milimetr. Walka, walka, walka...to jest to czego oczekuję. Panowie jak mawiał Pan Kazimierz Górski "mecz można wygrać, przegrać albo zremisować", My mamy go Wygrać! Nie zapominając o grze fair pley:)